Корпоративні продажі Автотрейдинг-Одесса ДП | ТОВ «АлексСхід» - фото 2

0 800 507 555
Корпоративні продажі Автотрейдинг-Одесса ДП | ТОВ «АлексСхід» - фото 6

Корпоративні продажі

 

Найкраща пропозиція для Вашого бізнесу - легкові та вантажні автомобілі марки Hyundai

 

ДП "Автотрейдинг-Одесса", офіційний дилер легкових і вантажних автомобілів всесвітньо відомої марки Hyundai, пропонує юридичним особам та підприємцям широкий модельний ряд легкових і вантажних транспортних засобів:

- від економічних легкових автомобілів малого класу до представницьких седанів,

- від вантажних шасі з різними надбудовами - до багатотоннажних вантажівок.

Завдяки багаторічній успішній роботі на ринку Одеси і Одеської області, ми досконально вивчили потреби корпоративного сектора, і знайшли оптимальні рішення для задоволення всіх запитів, розробивши спеціальну Програму Корпоративних Продажів.

 

Наші нові легкові і комерційні автомобілі

Легкові автомобілі

Широкий модельний ряд легкових автомобілів Hyundai здатний задовольнити Ваші потреби в транспортних засобах для перевезення персоналу і клієнтів компанії.

Детальніше про легкові автомобілі Hyundai

Комерційні автомобілі

Багатоцільові і практичні автомобілі з комерційної лінійки Hyundai стануть надійними партнерами у Вашому бізнесі.

Детальніше про комерційні автомобілі Hyundai

Інформація

Для отримання додаткової інформації про Програму Корпоративних Продажів компанії «Хюндай Мотор Україна» звертайтеся:

Україна, 65054, г. Одесса, ул. 6-й км Овідіопольської дороги, 10/2
Переваги програми корпоративних продажів:

 

Корпоративні продажі Автотрейдинг-Одесса ДП | ТОВ «АлексСхід» - фото 7- система знижок на придбання автомобілів

Корпоративні продажі Автотрейдинг-Одесса ДП | ТОВ «АлексСхід» - фото 8- послуги персонального менеджера, який допоможе вибрати відповідний Вашим потребам автомобіль і проконтролює весь процес оформлення замовлення

Корпоративні продажі Автотрейдинг-Одесса ДП | ТОВ «АлексСхід» - фото 9- надання автомобіля на тест-драйв

Корпоративні продажі Автотрейдинг-Одесса ДП | ТОВ «АлексСхід» - фото 10- дія спеціальних сервісних програм

Корпоративні продажі Автотрейдинг-Одесса ДП | ТОВ «АлексСхід» - фото 11- вигідні кредитні умови і лізинг

Корпоративні продажі Автотрейдинг-Одесса ДП | ТОВ «АлексСхід» - фото 12- велика сервісна мережа з якісним і оперативним обслуговуванням

Корпоративні продажі Автотрейдинг-Одесса ДП | ТОВ «АлексСхід» - фото 13- пріоритетне обслуговування корпоративних клієнтів

Корпоративні продажі Автотрейдинг-Одесса ДП | ТОВ «АлексСхід» - фото 14- постійна наявність запасних частин

Корпоративні продажі Автотрейдинг-Одесса ДП | ТОВ «АлексСхід» - фото 15 - продаж автомобілів співробітникам Вашої компанії з урахуванням корпоративних знижок

Вигоди програми корпоративних продажів
 

«Хюндай Мотор Україна» має репутацію надійного ділового партнера серед корпоративних клієнтів. Автомобілі марки Hyundai поповнили автомобільні парки багатьох відомих компаній. Висока якість автомобілів Hyundai і індивідуальний підхід до кожного покупця стали запорукою успіху компанії на ринку України.

Комерційна лінійка автомобілів марки Hyundai відрізняється високою надійністю, оптимально підібраними технічними характеристиками, адаптованими для експлуатації в кліматичних умовах України, широким набором опцій, комфортом і практичністю - всіма якостями, які необхідні автомобілів для бізнесу.

 

Купуючи автомобілі для бізнесу в дилерській мережі Hyundai, ви завжди можете розраховувати на професійне обслуговування. Наші продавці-консультанти підберуть для Вашої компанії оптимальний варіант поповнення корпоративного парку, орієнтуючись на всі запити і потреби клієнтів. Ми забезпечимо високоякісне післяпродажне обслуговування, своєчасно виконаємо ремонт вийшла з ладу техніки, оперативно доставимо необхідні оригінальні запчастини.

Гарантія на автомобілі Hyundai становить:

- легкові – 4 роки, без обмеження пробігу; 5 років або 100 000 км пробігу

- комерційні - 3 роки або 100 000 км пробігу

 

Ми завжди готові надати корпоративним клієнтам виключно вигідні умови для придбання автомобілів Hyundai. Вони почнуть діяти негайно з моменту підписання договору.

Розміщена на цьому сайті інформація щодо наявності продукції, її характеристик, (орієнтовних) цін, інших умов її продажу, а також умов надання будь-яких послуг не є пропозицією укласти договір (офертою). Така інформація стосується наявних на складах Товариства автомобілів, щодо яких здійснене митне оформлення; вона може не бути остаточною і підлягає уточненню у відповідного дилерського центру Hyundai.